Zprávy

Policisté zabránili smrtelné tragédii, z kolejí vytáhli opilce i sebevraha

Reklama

Chomutov – Chomutovští strážníci zachránili během jednoho dne dva lidské životy. V obou případech sehrály hlavní roli koleje, a jen díky lidské všímavosti a policejní pohotovosti nedošlo k tragédii.

Zaslepil ho alkohol

K prvnímu zmiňovanému vyjížděli muži zákona v sobotní podvečer do Nádražní ulice. Devětačtyřicetiletý muž z Litoměřicka, naprosto a totálně zmožen alkoholovým démonem, ustlal si přímo uprostřed kolejiště. Když ho strážníci postavili na nohy a z místa vykázali, zmohl se pouze na ironickou poznámku, že tedy odchází spát jinam.

Neviděl jiné východisko

Daleko složitější a horší případ na policisty ale teprve čekal. Tentýž den večer kolem deváté hodiny zavolal na tísňovou linku Městské policie zlomený jednašedesátiletý muž s tím, že hodlá skočit pod vlak. K popisu místa uvedl pouze to, že sedí v kolejišti blízko zastávky Chomutov - město.  Hlídkám, které neprodleně vyrazily, sdělil personál vlakové zastávky, že nešťastného muže viděl strojvedoucí nákladního vlaku v kolejišti blízko Blatenské ulice. Pak již šlo všechno ráz na ráz. Zásah na kolejích, přivolaná záchranná služba, převoz „sebevraha" na psychiatrii do mostecké nemocnice.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×