Zprávy

AKTUALIZUJEME: Mladou útočnici policisté viní ze tří skutků, je na svobodě

Reklama

Jirkov - Hned ze tří skutků dnes obvinili kriminalisté jednadvacetiletou Romku, která ve čtvrtek odpoledne v Jirkově Ervěnicích napadla s tyčí v ruce 58ltou ženu. A to jen proto, že žena okřikla syna útočnice.

Podle chomutovské policejní mluvčí Marie Pivkové se pachatelka dopustila nebezpečného vyhrožování, výtržnictví a pokusu o ublížení na zdraví. "Po nezbytných úkonech byla útočnice propuštěna a je stíhána na svobodě. V případě odsouzení ji pak hrozí až dvouleté vězení," podotkla chomutovská policejní mluvčí Pivková.

Na případ jako první upozornil zpravodajský portál e-chomutovsko.cz s tím, že ke skutku došlo v Ervěnicích poblíž domova pro seniory. Útoku na ženu předcházelo okřiknutí malého romského chlapce, který ničil plakáty. To se nelíbilo matce dítěte, vzala do ruky železno tyč a seniorku několikrát udeřila do hlavy. Ta posléze skončila v nemocnici, kde podle policie utrpěla naštěstí pouze povrchové poranění na hlavě a po ošetření byla propuštěna domů. 

Na místě posléze zasahovaly hlídky státní i městské policie. Krvavý útok, především pak jeho provedení zvedl vlnu emocí na Internetu a především pak na sociální síti, kde mnozí lidé v diskuzích projevovali nelibost nad současnou bezpečnostní situací. 

 

Jeden z pisatelů to shnrul takto: "Tak tohle už přece nejde, abychom se snad všichni báli někoho okřiknout nebo někomu něco říci, mohu také spekulovat o tom, kdo pak asi tento incident vyvolal? Asi starší paní tím, že si nenechala likvidovat své okolí členem naší "MENŠINY" A PROMLUVILA !!!!!! A nyní se ptám, PROČ TOTO NEUSTÁLE PROCHÁZÍ a musíme se bát pouštět naše potomky volně před barák na písek !!!!! Je krásné, že Policie tu onu agresorku, i když bych nejraději volila jiný termín, chytila, ale co s ní bude? Jak víme, NIC !!!!! Na Policii bude několik hodin, někdo ji vyslechne a hle, najednou se otevřou dveře a tato agresivní menšina bude venku a opět nebezpečná svému okolí !!!!!!!!! TOTO NENÍ RASISMUS ??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Proč nikdo s tímto problémem nic nedělá ???? Jaká je kriminalita v této lokalitě a kým je páchána?  TAK AŤ UŽ SE VŠICHNI PROBEROU !!!!!!! JE SNAD SVOBODA SLOVA !!!!!!," říká v reakci nespokojený pisatel Jarda.

 

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×