Zprávy

AKTUALIZUJEME: Mladou útočnici policisté viní ze tří skutků, je na svobodě

Reklama

Jirkov - Hned ze tří skutků dnes obvinili kriminalisté jednadvacetiletou Romku, která ve čtvrtek odpoledne v Jirkově Ervěnicích napadla s tyčí v ruce 58ltou ženu. A to jen proto, že žena okřikla syna útočnice.

Podle chomutovské policejní mluvčí Marie Pivkové se pachatelka dopustila nebezpečného vyhrožování, výtržnictví a pokusu o ublížení na zdraví. "Po nezbytných úkonech byla útočnice propuštěna a je stíhána na svobodě. V případě odsouzení ji pak hrozí až dvouleté vězení," podotkla chomutovská policejní mluvčí Pivková.

Na případ jako první upozornil zpravodajský portál e-chomutovsko.cz s tím, že ke skutku došlo v Ervěnicích poblíž domova pro seniory. Útoku na ženu předcházelo okřiknutí malého romského chlapce, který ničil plakáty. To se nelíbilo matce dítěte, vzala do ruky železno tyč a seniorku několikrát udeřila do hlavy. Ta posléze skončila v nemocnici, kde podle policie utrpěla naštěstí pouze povrchové poranění na hlavě a po ošetření byla propuštěna domů. 

Na místě posléze zasahovaly hlídky státní i městské policie. Krvavý útok, především pak jeho provedení zvedl vlnu emocí na Internetu a především pak na sociální síti, kde mnozí lidé v diskuzích projevovali nelibost nad současnou bezpečnostní situací. 

 

Jeden z pisatelů to shnrul takto: "Tak tohle už přece nejde, abychom se snad všichni báli někoho okřiknout nebo někomu něco říci, mohu také spekulovat o tom, kdo pak asi tento incident vyvolal? Asi starší paní tím, že si nenechala likvidovat své okolí členem naší "MENŠINY" A PROMLUVILA !!!!!! A nyní se ptám, PROČ TOTO NEUSTÁLE PROCHÁZÍ a musíme se bát pouštět naše potomky volně před barák na písek !!!!! Je krásné, že Policie tu onu agresorku, i když bych nejraději volila jiný termín, chytila, ale co s ní bude? Jak víme, NIC !!!!! Na Policii bude několik hodin, někdo ji vyslechne a hle, najednou se otevřou dveře a tato agresivní menšina bude venku a opět nebezpečná svému okolí !!!!!!!!! TOTO NENÍ RASISMUS ??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Proč nikdo s tímto problémem nic nedělá ???? Jaká je kriminalita v této lokalitě a kým je páchána?  TAK AŤ UŽ SE VŠICHNI PROBEROU !!!!!!! JE SNAD SVOBODA SLOVA !!!!!!," říká v reakci nespokojený pisatel Jarda.

 

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×