Zprávy

Odpady v Chomutově nezdraží, město je dál bude dotovat

Chomutov – Přestože bývalé vedení chomutovské radnice loni na podzim upozorňovalo, že poplatky za odpad nejspíš od nového roku podraží, nakonec Chomutované do kapsy hlouběji nesáhnou. I letos zaplatí pouze 250 korun za rok.

Do Krušných hor vyráží o víkendu několik skibusů. Podívat se můžete na Boží Dar, Alšovku, Pyšnou i Mníšek

Chomutovsko – Chcete se o víkendu vypravit na hory a nemáte vlastní auto? Můžete využít skibusů. Vyráží z Chomutova, Jirkova, Klášterce nad Ohří i Kadaně a dovezou vás do několika lyžařských areálů.

V Klášterci začali odvážet sníh z města, do poloviny příštího týdne by měl zmizet z devíti ulic

Klášterec nad Ohří – V Klášterci nad Ohří se začal v pátek 20. ledna svážet nahromaděný sníh z ulic. Město se na úklidu dohodlo se společností Marius Pedersen.

POZOR: Meteorologové vyhlásili v Ústeckém kraji smogovou situaci!

Ústecký kraj - Český hydrometeorologický ústav vyhlásil ve čtvrtek před půlnocí smogovou situaci. Mohou za ni vysoké koncentrace polétavého prachu. Zároveň platí výstrana na silný mráz pro celou ČR.

Drsná manželská hádka: Žena musela do nemocnice, muže vykázali z bytu policisté

Chomutov – Chomutovští policisté vyšetřují incident, který se stal v bytě v Borové ulici. Šedesátiletý muž tady napadl svoji ženu.

Kdy s prvňáčkem k zápisu? Letos nově na jaře, Chomutov už má přesné termíny

Chomutov – Od letošního roku se mění termín zápisů dětí do základních škol. Nově půjdou budoucí prvňáčkové k zápisům až na jaře. Novinkou je též povinná předškolní docházka do posledního ročníku mateřské školy.

Překvapení v hasičárně: Na stařičké koňce se choulil ježek

Kadaň – Kadaňští hasiči měli neobvyklou návštěvu. V tuhé lednové zimě k nim zavítal ježek, který má v tomto ročním období být v zimním spánku. Hasiči si návštěvu bodlináče dali jako kuriozitku na svůj facebook.

V Jirkově se snaží zbavit sněhových bariér u silnic. Pomozte nám a přeparkujte, prosí řidiče

Jirkov – V Jirkově začali ve čtvrtek 19. ledna dočišťovat od sněhu a ledu parkovací místa na obchvatové silnici. Technice ale překážejí zaparkovaná auta.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×