Zprávy

HIV: Smrtelný vir nás stále ohrožuje, počet nakažených strmě stoupá

Ústecký kraj - Pokud se domníváte, že se o tomto viru už tolik nehovoří, zdravotnictví postoupilo ve vývoji léků, tudíž je stále menší riziko nakažení, jste na velkém omylu! Počet nemocných stále přibývá, za poslední tři roky stoupl o alarmujících 30 procent.

Nepořádek u popelnic stojí Jirkov milion ročně

Jirkov - Necelých sto tisíc korun zaplatil Jirkov v červnu ze svého rozpočtu za úklid kolem kontejnerových stání. Nepořádek, který by měl správně skončit ve sběrném dvoře, zdražuje poplatek za komunální odpad všem.

V zooparku mají dvojčata pandy červené, budou pro ně muset pěstovat více bambusu

Chomutov - Historicky první mláďata pandy červené se narodila v zooparku již 17. června. Dosud jsou ale skryta pohledu chovatelů i návštěvníků.

Požár v bytě! Likvidovat ho přijely dvě jednotky hasičů

Chomutov - V bytě v Bezručově ulici v Chomutově v úterý odpoledne hořelo. Pomoci museli přijet profesionální hasiči z Chomutova, na místo dorazila i dobrovolná jednotka z Jirkova.

Nejvíc v kraji se během pondělí bouralo na Chomutovsku

Chomutov - Šest dopravních nehod řešili v pondělí dopravní policisté na Chomutovsku. Stejný počet se stal ještě na Lounsku, na ostatních místech kraje vyjížděla "dopravka" méně.

V Jirkově hledají mimořádné člověka, dostane Cenu Jirky

Jirkov - Zajímáte se o dění v Jirkově? Znáte člověka výjimečných kvalit? Člověka, který pro  město vykonal již mnoho záslužného? Člověka, který vykonal mimořádný čin?

Lucie Vondráčková a Vokobere chystají koncert v chomutovském letním kině

Chomutov - Po úspěšných koncertech, kde byla Lucie Vondráčková hostem tria Vokobere a po úspěšném Hit tour 2013 přichází Lucie a Vokobere s projektem „Kousek štěstí tour“, na němž ve čtrnácti městech představí společně písničky, které patří k základu Lucčina repertoáru. V Ústeckém kraji zazpívá v Chomutově a v Teplicích.

Kolony na silničním tahu na Prahu nemizí. Brzy nebude možné objíždět semafor ani přes Lotouš

Slaný – Silniční práce na kompletní obnově povrchu silnice I/7 v úseku mezi obcí Hořešovičky a Slaný pokračují druhou etapou. Aktuálně počítejte se dvěma zdrženími. Semafory jsou u Třebíze a dále ve směru na Prahu u Slaného.

Doporučené články

Sport

 • 28. červenec 2016

  Ústecký kraj - Na silnicích v okolí Loun, Mostu, v Českém středohoří či v Podlesí můžete nyní potkat trénovat jezdce kontinentálního Aisan Racing teamu. Ten je složený výhradně z japonských závodníků. Do Česka přijeli na soustředění.

 • 23. červenec 2016

  Louny – Japonský závodní cyklistický tým, který zastupuje jednoho z předních výrobců dílů pro automobilový průmysl a společnost provozující jednu z továren také v Lounech – Aisan Industry – přijel na soustředění do Česka. Nedlouho po svém příletu se seznámili závodníci Aisan Racing team s městem Louny a potkali se s jeho vedením. Po aklimatizaci začnou trénovat, v pondělí vyjedou společně s místními cyklisty.

 • 19. červenec 2016

  Chomutov, Jirkov - V sobotu a v neděli 16. a 17. července 2016 se uskutečnil již 21. ročník tradičního turnaje ve futsalu CHLMF CUP 2016 ( dříve DUHA CUP ), který pořádal Spolek Chomutovská liga malého fotbalu.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 24. červenec 2016

  Litvínov - Jiří Šlégr není jen držitelem nejslavnějších hokejových trofejí na světě, je také zdatný kuchař. Podívejte se na přípravu jeho poledního menu v litvínovské restauraci Sokolovna.

 • 17. červenec 2016

  Praha – Žádné kolony, žádné zdržení, osmihodinová cesta přes noc, kdy se v klidu můžete vyspat. A auto se veze s vámi. Tak vypadá cestování mezi Prahou a letos velmi oblíbenou turistickou destinací – Popradem a Vysokými Tatrami – pomocí autovlaků. České dráhy zaznamenávající rostoucí zájem o tento způsob dopravy.

 • 15. červenec 2016

  Ústecký kraj - Soutěž o zajímavé ceny, určená pro amatérské i profesionální fotografy, s tématem „Proč mám rád Ústecký kraj", odstartovala v uplynulých dnech v rámci projektu 15 let Ústeckého kraje. Až do 15. srpna mohou zájemci o účast zachytit svým fotoaparátem vše, co je v regionu zaujalo a co se v kraji změnilo za uplynulých 15 let.

 • 12. červenec 2016

  Litvínov - Znáte restauraci Nort v prostorách extraligového stadionu v Litvínově? Přinášíme třetí díl našeho pořadu věnovaného restauracím a barům v našem kraji E-chuťovky právě z těchto prostor, tentokrát se speciálním hostem, hokejistou Jiřím Šlégrem.

 • 04. červenec 2016

  Litvínov - V Litvínově na Mostecku se koná 20. sraz hokejových fanoušků nejen z celé České republiky ale dokonce i ze zahraničí. Na letošní sraz dorazily přes dvě stovky fandů. V neděli v podvečer mezi ně přišel na litvínovské Loučky i Jiří Šlégr, který přivezl ukázat zlaté medaile, které získal na olympiádě v Naganu a na mistrovství světa ve Vídni, a vzácné prsteny pro vítěze Stanley Cupu.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×