Zprávy

Opilá žena zapálila v Kadani popelnice. Způsobila škodu za 60 tisíc korun

Kadaň – Opilá 38letá žena má v Kadani na svědomí požár několika popelnic v Koželužské ulici. Město vyčíslilo škodu na téměř 60 tisíc korun. Případ vyšetřuje policie.

Chystáte se autem do kláštereckého aqvaparku? Dejte pozor, kde zaparkujete

Klášterec nad Ohří – Městská policie v Klášterci žádá všechny návštěvníky aqvaparku, kteří přijedou autem, aby svá vozidla nechávali na vyznačených parkovištích a nekomplikovali dopravu.

Pozdvižení v kadaňské pivnici. Do hospody přišel úplně nahý muž

Kadaň – Striptýz zadarmo měli před několika dny v jedné kadaňské hospodě. Do místní pivnice totiž vpodvečer zavítal úplně nahý muž. 

OBRAZEM: Tuto nádheru na kolejích můžete v Chomutově obdivovat jen pár hodin v roce. Tak rychle!

Chomutov - Naprosto jedinečné stroje můžete obdivovat až do neděle 26. června a poté 26. až 28. srpna 2016 v železničním depozitáři Národního technického muzea v Chomutově. Všichni fandové historie, cestování a železnic, pospěšte si, jinak nepřístupný sklad je otevřený doslova jen pár hodin v roce.

Zajímavost z Kadaně: Hasiči sundali ze střechy sirénu z 2. světové války. Ve šrotu neskončí

Kadaň – Kadaňští hasiči demontovali ze střechy střední školy sirénu z 2. světové války. Siréna, kterou hasiči používali dodnes, musela být sundána kvůli rekonstrukci střechy. Ve šrotu neskončí.

Čtyři nemocnice v kraji mají nové monitory dechu pro novorozence. Dostaly je od nadace

Chomutov – Čtyři nemocnice v Ústeckém kraji obdržely tento týden celkem 41 nových monitorů dechu pro novorozence. Dostaly je od Nadace Křižovatka. Jednalo se o dar v celkové hodnotě 121 770 korun.

Klášterec: Obyvatelé ulice Pod Skalkou se dozvěděli podrobnosti o plánované rekonstrukci

Klášterec nad Ohří – Zástupci města Klášterce společně s projektantem se ve středu 22. června sešli s obyvateli ulice Pod Skalkou. Důvodem schůzky byla plánovaná rekonstrukce této ulice. Obyvatelé byli seznámeni s tím, jak budou opravy vypadat, včetně harmonogramu prací. Radnice o schůzce informuje na městském webu.

Po kolejích v Prunéřově běhal zmatený muž. Hrozil sebevraždou

Prunéřov – Zmatený muž pobíhal po kolejích na nádraží v Prunéřově. Mluvil z cesty a vyhrožoval, že skočí pod vlak. Skončil na psychiatrii.

Doporučené články

Sport

 • 22. červen 2016

  Chomutov - Letní plavecké mistrovství České republiky dorostu v Plzni se opět vydařilo i chomutovským plavcům, kteří si vyplavali mnoho umístění v elitní desítce a především díky Tomášovi Frantovi také medailí. O jednu medaili se postarala i Štěpánka Šilhanová.

 • 15. červen 2016

  Chomutov - Hokejový klub Piráti Chomutov má nového výkonného ředitele. Do této funce byl jmenován David Dinda, který v uplynulých letech zastával funkci ředitele marketingu. Po dvanácti letech práce pro chomutovský hokejový klub se tak ujme řízení celé pirátské organizace.

 • 09. červen 2016

  Chomutov - Vybraná skupina šesti plavců TJ Slávie Chomutov si zaplavala v pražském Podolí 4. kolo Českého poháru v plavání, kde se v mezinárodní konkurenci dokázali až na stupně vítězů prosadit Tomáš Franta se Štěpánkou Šilhanovou.

Kauzy a témata

 • 24. červen 2016

  Krušné hory - Desítky kusů tetřívka obecného zmizely během posledních deseti let z Jizerských a Krušných hor i Krkonoš. Lesníci ze státního podniku Lesy ČR tedy upravují horské biotopy a snaží se živočišný druh vrátit do hor, kam patří.

 • 22. červen 2016

  Ústecký kraj - Státní zemědělská a potravinářská inspekce objevila v krůtím mase z Polska salmonelu. Výrobek prodávalo Tesco.

 • e-chomutovsko
  22. červen 2016

  Chomutov – Tak si to shrneme. Po několikaměsíčním dohadování a tahanicích radnice ukázala „vstřícný“ krok a ukončila rozhodným verdiktem hokejová jednání. Verdiktem, který by se dal nazvat šalamounským, verdiktem alibistickým, verdiktem, který nemá pobouřit ani jeden z táborů. Skupina první, nazvěme ji „protidotační“, může být klidná, jde přece jen o půjčku, skupina druhá, „prohokejová“, musí mlčet, peníze budou. Kdo ale nakonec vyhrál?

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 24. červen 2016

  Chomutov - Chcete si vyrazit na romantický výlet se spoustou zajímavých zastávek? Představujeme vám Doupovský motoráček.

 • 21. červen 2016

  Mníšek – Nedaleko Mníšku v Krušných horách nad Janovem na Mostecku najdete rozhlednu Jeřabina. Nabízí úžasné výhledy na svahy Krušných hor, louky na jejich vrcholech, větrné elektrárny i města v nížině.

 • 20. červen 2016

  Děčín - Zřejmě nejúchvatnější pohled na město Děčín a jeden z nejhezčích výhledů v Ústeckém kraji vůbec – to nabízí Pastýřská stěna. My se na strmou pískovcovou skálu sahající až 160 metrů nad hladinu řeky Labe, která se klikatí v údolí, podívali s naší 360° kamerou.

 • 17. červen 2016

  Litvínov - Spolek Veteráni Litvínov zřídil ve své nové klubovně muzeum v nově zrekonstruované bývalé drážní budově poblíž vlakového nádraží v Litvínově a své exponáty pravidelně obměňuje. Vstupné je dobrovolné a předseda spolku Veteráni Litvínov Tomáš Urban slibuje, že se návštěvníci mají pokaždé opravdu na co těšit.

 • 15. červen 2016

  Úštěk - Město Úštěk se rozkládá uprostřed romantické krajiny severních Čech mezi Litoměřicemi a Českou Lípou. Nejhodnotnější částí města je jeho střed s mnoha zachovalými pozdně gotickými měšťanskými domy, prohlášený památkovou rezervací. Proto byl Úštěk nejednou využit jako kulisa k filmům. Vzpomeňte si třeba na Kolju nebo muzikál Rebelové.

Zajímavosti

 • 17. červen 2016

  ČR - Poprvé v novodobé historii Policie ČR se uskutečnila hromadná přísaha tří set nových policistů na Hradčanském náměstí v Praze. Služební slib složili ve čtvrtek 16. června 2016 po desáté hodině ráno do rukou policejního prezidenta genmjr. Tomáše Tuhého.

 • 26. květen 2016

  Teplice - Sólisté newyorských Broadway Theatres vystupují ve čtvrtek 26. května od 19 hodin při Zahajovacím koncertu 52. ročníku Hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena v teplickém kulturním domě. Zazní skladby z filmů Jamese Bonda a světově známé muzikály. Koncert přinášíme od 19 hodin živě na streamu v tomto článku.

 • 25. květen 2016

  Ústí nad Labem - Každá žena má svůj půvab, tuto větu potvrdily v sobotu večer plnoštíhlé dámy v ústeckém Domě kultury. Na malém sále klub Silná madame a webový portál Krásnébaculky.cz uspořádal třetí ročník akce Párty pro baculky a jejich příznivce.

 • 23. květen 2016

  Panenský Týnec - Tento víkend proběhlo, jako každý rok, zahájení tuningové sezóny na letišti v Panenském Týnci na Lounsku pod názvem Car Wars Opening 2016.

 • 20. květen 2016

  Děčín – Budku na komíně společnosti Termo Děčín si ke hnízdění vybrali sokoli stěhovaví. Obraz z výšky 120 metrů živě přenáší firma JAW.cz, vy se na stream můžete podívat i na našem webu.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×