Zprávy

Chcete dres Vladimíra Růžičky? Zapojte se do charitativní aukce, jejíž výtěžek pomůže mladíkovi se zákeřnou nemocí

Chomutov - Chcete získat originální zápasový dres chomutovských Pirátů už nyní a nečekat až po skončení sezóny? Máte jedinečnou příležitost. Zapojte se do charitativní aukce, jejíž výtěžek půjde na pomoc skalnímu fanouškovi Pirátů, kterého zákeřná nemoc upoutala na invalidní vozík.

Pozor, uzavírka v centru Chomutova! Mezi bankou a Centralem budou vodaři měnit kanalizaci

Chomutov – V Chomutově bude od pondělí 3. října uzavřena Táboritská ulice v místech mezi Raiffeisenbankou a vchodem do Centralu. Vodaři tam budou vyměňovat sto let starou kanalizaci.

Do ulic Chomutova a Jirkova vyjelo večer 130 motorkářů. Protestovali proti islámu

Chomutov/Jirkov – Slyšeli jste v úterý 27. září večer v Chomutově a Jirkově burácet motorky? Divili jste se, co se děje? Tady je odpověď. Motorkářský klub Northern Pirates uspořádal noční spanilou jízdu městy s názvem Proti islamizaci našeho státu.

Kraj by měl být atraktivní cílovou destinací pro všechny obyvatele České republiky, je přesvědčen Jan Richter

Chomutovsko - Jedničkou na kandidátce do krajských voleb v okrese Chomutov je Jan Richter, jehož povoláním je speciální pedagog. V politice se již nějaký pátek angažuje, je předsedou krajského předsednictva Ústeckého kraje, a nyní by chtěl své zkušenosti posunout dál.

Plíseň v lednici, vařené brambory ve špinavé přepravce, hromady jídel z předešlých dnů. Restauraci Monika navštívili hygienici

Chomutov – Kontrola z Krajské hygienické stanice objevila závažné nedostatky v Restauraci Monika v Chomutově. Špatně se tady skladovalo syrové i hotové jídlo, nedodržovala se hygiena. Kontroloři nařídili sanitaci celé restaurace, provozovatel dostane pokutu. O výsledku kontroly informují hygienici na webových stránkách Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje.

VIDEO: Telemost propojil čtyři česká města. Na mítink Úsvitu přišly stovky lidí, kteří nesouhlasí s islamizací

Ústecký kraj - Velmi zajímavý předvolební mítink odstartoval ve středu 28. září úderem 14. hodiny na 1. náměstí v Mostě. Lidé podporující politickou stranu Úsvit s Blokem proti islamizaci se sešli v Mostě, Praze, Ostravě a Plzni. Telemost všechna města propojil, a tak mohli přítomní sledovat lídry této politické strany současně na čtyřech místech. Nechyběli zajímaví zahraniční hosté z Německa či Anglie a čeští interpreti, kteří svým vystoupením podpořili volební programem této strany.

Kvalitní školství a odpovědné vzdělávání je předpokladem zvýšení životní úrovně Ústeckého kraje, říká Zdeněk Matouš

Ústecký kraj - Rodák z Krupky a její současný starosta, PhDr. Ing. Zdeněk Matouš, Ph.D., MBA, který celý svůj profesní život věnuje školství, kandiduje do zastupitelstva Ústeckého kraje za ČSSD. Právě proto si více než ostatní uvědomuje, jakou důležitost má vzdělávání občanů tohoto kraje, mzdové podmínky zaměstnanců na školách, stejně jako jejich pracovní motivace.

OBRAZEM: Celosvětový den srdce přilákal na Kardiologickou kliniku desítky lidí

Ústí nad Labem - Nechat si změřit cholesterol, krevní tlak, popovídat si s lékaři o prevenci kardiovaskulárních chorob, ale také si prohlédnout prostory Kardiologické kliniky Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, přišly v neděli 25. září desítky lidí. V atriu ústecké nemocnice proběhl pod záštitou 1. náměstka hejtmana Ústeckého kraje RSDr. Stanislava Rybáka druhý ročník Dne otevřených dveří, a to v rámci akce nazvané „Světový den srdce".

Doporučené články

Sport

 • e-chomutovsko
  28. 09 2016

  Chomutov – Při pohledu na tabulku to mělo být relativně pohodové utkání. Piráti na třetím místě, dosavadní ztráta pouhé dva body, na štítě skalp mistra a vicemistra. Pardubice naopak na druhém konci seznamu, bez bodu zcela poslední, porážka ve všech pěti prozatímních duelech. Statistika je ovšem věc jedna, realita druhá. Dynamo se nedalo a v Chomutově vybojovalo první body v sezoně.

 • 27. 09 2016

  Chomutov – Piráti Chomutov zavedli od nové sezóny dvě novinky u mládeže. Týmy akademie, tedy junioři a oba dorosty, absolvují každý týden rozbor zápasů u videa, vybraní hráči napříč celou mládeží pak mají nově k dispozici dovednostní tréninky.

 • e-chomutovsko
  23. 09 2016

  Chomutov – Šest zápasů, šest výher, šestnáct bodů. Po Liberci čekal Piráty další těžký soupeř v podobě pražské Sparty. Po šedesáti minutách hry skončila bitva nerozhodným výsledkem, tajenku o konečné dělbě bodů rozluštili v prodloužení Vladimír Růžička a Marek Tomica.

Kauzy a témata

 • 30. 09 2016

  Severní Čechy, Most – Po sedmi letech zmizí regionální značka Gama Rádio, které vysílá ze studia v Mostě na frekvencích v severních, západních a části středních Čech. V noci na sobotu se změní na stejných frekvencích v Rock Rádio s obdobným obsahovým zaměřením.

 • e-chomutovsko
  28. 09 2016

  Chomutov – Na osmé pokračování Rodinného zápolení zamířili účastníci do chomutovské knihovny. „Róza“ v nádherném historickém komplexu patří již po několik ročníků mezi vrcholy celoročního soutěžního setkávání a ani letošek nebyl výjimkou. Své nedělní návštěvníky vzali knihovnice a knihovníci na středověkou procházku čtrnáctým stoletím.

 • 26. 09 2016

  Ústí nad Labem - Novorozenecké oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako druhé v České republice nabízí rodičům pomocí kamerky umístěné nad inkubátorem čtyřiadvacetihodinový vizuální kontakt s novorozencem. V současné době díky sponzorskému daru společnosti HiPP Czech oddělení disponuje dvěma kamerkami.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 26. 09 2016

  Mladá Boleslav, Paříž – Nové české SUV Škoda Kodiaq bude mít výstavní premiéru na autosalonu v Paříži. Škoda bude svou tiskovou konferenci, která se koná 29. září 2016 od 07:45 h, živě přenášet na internetu. Přenos můžete sledovat i v tomto článku.

 • 23. 09 2016

  Ústecký kraj - Kandidát na hejtmana Jaroslav Foldyna v motorkářském oblečení a s řetězem v ruce, jirkovský starosta Radek Štejnar s kloboukem a lanem - ne nepodobný Indiana Jonesovi, kandidát na senátora Jiří Šlégr jako muzikant s kytarou, nebo odvážné pózy těhotné Jany Bednaříkové. I tak se ukazují sociální demokraté z Ústeckého kraje. Nafotili totiž sérii uměleckých fotek. Podívejte se na politiky i v jiném světle, než je možná znáte.

 • 13. 09 2016

  ČR - Takzvané body záchrany, výrazné žluté tabule s unikátním kódem o rozměrech 33x14 centimetrů, budou od října rozmístěny ve státních lesích v celé republice, a to na 2 500 místech.

 • 01. 09 2016

  Mladá Boleslav/Berlín – Slavnostně odtajněno! Automobilka Škoda představila v německé metropoli zatím své největší auto. S délkou 4,70 m, až sedmi místy k sezení a největším zavazadlovým prostorem ve své třídě, je Škoda Kodiaq prvním velkým SUV české automobilky.

 • 24. 08 2016

  Ústecký kraj - Druhý ročník úspěšného projektu Sešity do škol zahájily Lesy ČR 22. srpna. Od tohoto data mohou zástupci základních škol z celé republiky objednávat na www.sesitydoskol.cz celkem 250 tisíc sešitů pro mladší i starší žáky, a to do vyčerpání zásob. Lesy ČR je zdarma rozdají a dopraví, stejně jako v loňském roce.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×