Zprávy

VIDEO: Těžkooděnci zasáhli u žatecké pizzerie po pietním aktu

Žatec - Stovky lidí dorazily ve čtvrtek odpoledne do Žatce na pietní shromáždění za mladého romského muže, který před týdnem zemřel v místní pizzerii. Na Kruhovém náměstí u pizzerie, kam se poté dav lidí přesunul z náměstí, poté došlo ke střetu převážně romských účastníků s jejich odpůrci. Bleskový zásah těžkooděnců a především policejního anti-konfliktního týmu nakonec zabránil vzájemnému fyzickému napadení.

Klaunománie je tady! V Mostě se večer sešly desítky dětí v maskách, u sebe měly nože a mačety!

Most - Ve středu se v mosteckém parku Šibeník kolem 18.00 hodin sešlo několik desítek mladých lidí na srazu klaunů. Šlo o děti ve věku od 12 do 16 let. Některé z nich na sobě měly masku klauna nebo jiný převlek. Na sraz přišly na základě informace na sociálních sítích. Na tom by nebylo nic závadného, pokud by některé z nich nebyly ozbrojeny. Policie byla na místě a zbraně dětem odebrala. Informuje o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Na Kamenném Vrchu běhal naháč. Obtěžoval bezdomovce

Chomutov – Hlídky chomutovské městské policie naháněly na Kamenném Vrchu naháče. Muž, který byl oblečený jen do košile a bot, děsil zdejší obyvatele a obtěžoval bezdomovce.

Lékárny v obchodních centrech zůstanou o státním svátku zavřené. Léky seženete v nemocniční lékárně

Chomutov – Nemocniční lékárna v Chomutově otevře i o státní svátek v pátek 28. října. Vyjde tak vstříc pacientům, kteří by mohli mít problém sehnat o volném dni své léky. Kvůli novému zákonu budou totiž uzavřena některá obchodní centra, ve kterých se mimo jiné nacházejí právě i lékárny.

Do klubu v Bezručově ulici jeli ve tři ráno policisté. Kvůli bitce dvou mladých mužů

Chomutov – Chomutovští policisté vyšetřují bitku dvou mladých mužů, kteří se do sebe pustili v klubu v Bezručově ulici. Nepohodli se už na diskotéce a prali se ještě i na ulici.

Strážníci si mysleli, že objevili černou skládku. Hromady haraburdí ale měly svého hrdého majitele

Chomutov – Hlídka chomutovské městské policie si při kontrole Zadních Vinohrad všimla u jednoho z domů černé skládky. Záhy se však ukázalo, že pytle, tašky a dokonce i dětský kočárek plný haraburdí, mají svého majitele, který se k odpadu navíc hrdě hlásí.

Při poruše lanovky na Klínovci museli hasiči zachránit osmdesát lidí na sedačkách. Naštěstí jen cvičně

Klínovec - Náhlá porucha lanovky na Klínovci a na sedačkách lanovky 84 lidí. Takový byl výchozí scénář úterního prověřovacího cvičení určeného pro hasiče z Karlovarského a Ústeckého kraje, záchranáře z horské služby a také pracovníky lyžařského areálu. Cílem cvičení byla vzájemná koordinace záchranářů a také časová náročnost podobného zásahu.

Nehoda u Otvic: Řidička vylétla s octavií do protisměru a nabrala náklaďák

Chomutov – Štěstí v neštěstí měla v úterý 25. října 38letá řidička modré octavie a její spolujezdkyně. Ženy bouraly nedaleko Otvic. Přestože se srazily s náklaďákem, vyvázly nakonec jen s lehkými zraněními.

Doporučené články

Sport

 • 19. říjen 2016

  Chomutov - Prvním velkým podzimním testem formy je pro plavce tradičně šesté kolo Českého poháru v Plzni, který byl letos mimořádně kvalitně obsazen. A chomutovští plavci na Plzeňských sprintech ukázali, že formu mají dobrou. Simona Baumrtová splnila podmínky pro účast na prosincovém mistrovství světa hned v pěti disciplínách a Tomáš Franta překonal dva české rekordy.

 • 16. říjen 2016

  Most - Poslední letošní závod čekal v Mostě na domácím automotodromu na jezdce Carboniacupu. Jednalo se o celkově sedmý závodní den a poslední devátý závod sezóny, při které jezdci pokořili okruh Hungaroring, podívali se ke dvěma dvouzávodům na Slovakiaring, na německý Lausitzring a třikrát se představili v Mostě, tedy známé kolébce motorsportu na severu Čech.

 • 12. říjen 2016

  Chomutov / Litvínov - V Litvínově se uskutečnil již třináctý ročník atraktivních plaveckých závodů, kdy každý plavec plave postupně všechny čtyři stometrové tratě (motýlek, znak, prsa, kraul) a po sečtení dosažených časů se nejlepších šest závodníků utká ve finálovém závodě na 200 metrů polohově. Do finálových bojů napříč kategoriemi se kvalifikovalo jedenáct chomutovských plavců. Tomáš Franta se Štěpánkou Šilhanovou a Kamilou Slabihoudovou svá finále dokonce vyhráli.

Kauzy a témata

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 02. říjen 2016

  Krásné Březno - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Což pro návštěvníky znamená několik změn. Například úpravu vstupného.

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

 • 10. 09 2016

  Litoměřice -  Letošní ročník podzimního zahradního veletrhu Zahrada Čech slaví své jubileum! Zahrada Čech patří mezi největší výstavy svého druhu nejen na Severu Čech a tak vše bude probíhat ve velkém stylu! Brány výstaviště se otevřely v pátek 9. září.

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×