Zprávy

OBRAZEM: První kabelkový veletrh se povedl, prodaly se jich stovky

Kadaň – První charitativní kabelkový veletrh měl v Kadani velký úspěch. Podařilo se prodat asi polovinu z darovaných kabelek a získat 16 tisíc korun.

Do centra Chomutova dorazí v sobotu děsiví krampusové

Chomutov – V sobotu 10. prosince vypukne peklo v Chomutově. Do města dorazí odpoledne děsiví krampusové. Budou hned na dvou místech.

Vláda chce vyšší platy pro řidiče některých autobusů. Neřekla ale, kdo to zaplatí

Ústecký kraj – Od nového roku si mají polepšit řidiči linkových autobusů. Rozhodla o tom vláda. Podle zástupců Ústeckého kraje ale vláda už nesdělila, kdo konkrétně navýšení mezd zaplatí, tak aby například nebyly porušeny již uzavřené smlouvy a navíc to oproti dalším zaměstnancům, například vůči řidičům MHD, nebylo diskriminační.

OBRAZEM: Hasiči zasahovali v zóně Verne u požáru hliníkové pece

Klášterec nad Ohří – Hasiči z Klášterce nad Ohří a Kadaně zasahovali ve čtvrtek 8. listopadu ve 3.43 hodin ráno v jedné z firem v průmyslové zóně Verne u požáru hliníkové pece.

Z deníku kadaňských strážníků: Opilý manžel musel z bytu, host neměl v hospodě na útratu

Kadaň – Strážníci Městské policie v Kadani vyjížděli v uplynulých dnech řešit domácí hádku, hlučné nájemnici vysvětlovali, že už jsou dvě ráno, a v pivnici domlouvali hostovi, který neměl na zaplacení útraty.

Jirkov opravil rohový dům na náměstí, zrekonstruované prostory pronajímá

Jirkov – Rohový dům naproti jirkovskému kinu, který byl léta prázdný, znovu ožívá. Město dvoupatrovou budovu opravilo a prostory pronajímá.

Omšelý panelový dům na Palackého čeká na jaře rekonstrukce

Chomutov – Samostatně stojící panelový dům s více než 40 byty na Palackého ulici v Chomutově projde na jaře rekonstrukcí. Dostane novou fasádu a bude zateplen.

Dámy, tohle si nenechte ujít! V Kadani pořádají velký kabelkový veletrh, vysněnou kabelku můžete mít za pár korun

Kadaň – V kadaňském Orfeu bude ve čtvrtek 8. prosince odpoledne velký kabelkový veletrh. Dámy si odsud budou moci odnést za symbolickou cenu módní doplněk, který jim udělá radost a navíc koupí kabelky přispějí na dobrou věc.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 06. prosinec 2016

  Společně s objednaným stavebním materiálem dorazí kupujícímu také značné množství europalet. Nastává pak problém, co s nimi. V určitých případech je zpětně odkupuje dodavatel, ale dá se z nich vyrobit také řada nejrůznějších výrobků. Právě k druhému řešení se uchyluje většina lidí, protože převoz europalet do místa výkupny bývá problematický a náklady na převoz často převyšují jejich cenu.

 • 06. prosinec 2016

  Doba adventu je časem, kdy se setkáváme s přáteli nad sklenkou punče, kupujeme dárky pod stromeček a chystáme se na oslavy konce roku. Součástí příprav na nejkrásnější svátky v roce je i zútulňování domácího prostředí a s tím spojený úklid. Jak zařídit, aby pro vás letošní gruntování před Vánocemi nebylo strašákem, ale spíš milou povinností? Přinášíme pět osvědčených tipů.

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×