Zprávy

Muži vlezli do kontejneru na elektroodpad. Tyhle „poklady“ tam našli

Chomutov – V Chomutově se v noci přehrabovali dva muži v kontejneru na elektroodpad. Vylovené „poklady“ jim ale zabavili strážníci.

Sbírka pro rodiny z vyhořelého domu začala. Lidé mohou posílat peníze na účet nebo je hodit do kasičky

Jirkov – Město Jirkov ve čtvrtek 23. února oficiálně spustilo sbírku na pomoc rodinám postiženým požárem v panelovém domě Na Borku. Vyslyšelo tak přání mnohých Jirkovanů, kteří chtěli osobně pomoci. Sbírka bude trvat do konce dubna.

Podívejte se! Tenhle pes policistům hodně pomohl při pátrání po pachateli tragického požáru v Jirkově

Chomutov - Jmenuje se Xar a policistům velmi pomohl v řešení tragického požáru v Jirkově, při němž zemřeli dva lidé.

Hasiči vyčistili sokolí budky na elektrárenských komínech

Severní Čechy – Do předjarního úklidu sokolích budek se pustili elektrárenští hasiči. Většina „letních bytů“ sokolů stěhovavých, který si za své hnízdiště vybrali některý komín či chladicí věž v severočeských elektrárnách Skupiny ČEZ, je tak pro ně už připravena. Například v pondělí 20. února proběhly kontroly a vyčištění budek v elektrárnách Tušimice a Prunéřov.

Obleva uzavřela lyžařské areály. Provozovatelé doufají, že vleky pustí o víkendu

Chomutovsko – Teploty nad nulou a vytrvalý déšť donutili provozovatele lyžařských areálů na Chomutovsku přerušit provoz. Stojí vleky na Mezihoří, Alšovce i Pyšné. Všichni ale doufají, že se ochladí a o víkendu se provoz znovu obnoví.

Vánoční stromky z chomutovských domácností se mění na kompost. V březnu si pro něj mohou přijet zahrádkáři

Chomutov - Téměř třicet tun vánočních stromků skončilo v kompostárně chomutovských technických služeb. Z jara si s nimi budou moci Chomutované pohnojit zahrádky.

Potvrzeno: Byt v Jirkově, kde uhořeli otec se synem, byl úmyslně zapálený. Pachatel je už ve vazbě

Jirkov /AKTUALIZOVÁNO: doplnili jsme rozsah obvinění/ – Policistům se podařilo objasnit důvod sobotního tragického požáru v Jirkově. Byt v panelovém domě Na Borku podle nich úmyslně zapálil 31letý muž z Chomutovska.

Aktuálně: Policisté mají muže podezřelého z požáru v Jirkově. Dovezli ho k soudu

Jirkov/Chomutov – Byt v panelovém domě v Jirkově Na Borku zřejmě v sobotu někdo úmyslně zapálil. Policisté ve středu 22. února dopoledne přivezli k Okresnímu soudu v Chomutově muže, který může být pachatelem.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×