Úterý 22. září 2020
Svátek má Darina

Teplice – V sobotu byl otevřen největší český zábavní park v obchodním centru Olympia Teplice. Po sobotních fotografiích z prvního otevíracího dne přinášíme také video a bližší informace.

Dětský zábavní park o celkové rozloze 3000 m2 s herní zónou o velikosti 1500 m2 se nachází v Teplicích v OC Olympia. Jsou v něm klasické zábavní atrakce pro děti, jako prolézačky, klouzačky, trampolíny, autíčka či vláček, ale i atrakce jedinečné ve střední Evropě. Zahrajete si třeba s virtuálními laserovými meči, ale bavit se můžete i v takzvané rozšířené realitě! Další informace a fotogalerii přinášíme zde.

Od pondělí do pátku zaplatí děti za časově neomezený vstup 160 korun, o víkendech 180 korun. Rodiče si musí připravit padesátikorunu, která se jim nahraje na čip jako kredit. Kredity je možné uplatnit pouze v restauraci Cirkusparku. Pro školy a školky platí zvýhodněné vstupné.

Video

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací