Úterý 31. březen 2020
Svátek má Kvido

Plasy – Živí tygři, lvi, klokan a další zvířata, k tomu výlet hned po několika koutech světa a navrch minigolf. Takový je zážitkový areál Zoologické zahrady a fantasy golfu v Plasech.

Těžko říci, zda jde spíše o zoologickou zahradu s minigolfem, či parádně udělané hřiště se zvířaty v okolí. Oboje je zajímavým způsobem propojené. A navíc si tu přijdou na své i botanici. Hrát minigolf přitom není povinnost, můžete přijít jen na procházku a prohlídku.

Areál leží hned u hlavního kruhového objezdu v městečku poblíž známého kláštera. Majitelé jej koncipovali jako cestu kolem světa po různých kontinentech, které jsou ponořeny do několika časových období. V areálu najdete i několik desítek zvířat. Kdo tam jezdí delší dobu, může srovnávat. Značně se rozrostla část právě s divokými zvířaty. Obří šelmí hlavou teď například projdete k výběhu černého levharta či dikobraza.

Mezi nejzajímavější exempláře patří lvi a tygři, a to i ve svých bílých variantách, nosálové, makak červenolící, několik druhů sov či papoušků.

Minigolf budete hrát určitě i několik hodin, proto tomu přizpůsobte svůj časový harmonogram. Prohlídka zoo je potom zhruba na dvě hodinky.

Dospělý zaplatí za vstup 100 korun, děti do 150 centimetrů 70 korun a děti do jednoho metru výšky mají vstup zdarma. Mají zde i zvýhodněné vstupné pro rodiny, seniory či studenty. Minigolf je za doplatek 70 korun.

Během hlavní sezóny od května do konce srpna je otevřeno každý den od 9 do 20 hodin.

Fotogalerie

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací