Kde se pobavit

V Mostě bude v sobotu obří klouzačka přímo na ulici

Reklama

Most - Ulice Jiřího z Poděbrad v Mostě se v sobotu promění na obří klouzačku. Tam, kde se chodí a kde jezdí auta, se bude jezdit na vodě, a to díky akci Slide Czech. Vyroste tam nafukovací tobogán. Zábava s placeným vstupem se uskuteční od 10 do 17 hodin.

Co se skrývá pod názvem Slide Czech? Jedná se o velice úspěšnou vodní atrakci, která si za poslední roky vybudovala velké jméno především v USA nebo Austrálii. Nyní tato jedinečná, až 310 metrů dlouhá (dle dostupného sklonu a prostoru), skluzavka přijíždí i do měst po celé České republice.

Tato zábavná vodní atrakce je ideální do letních horkých dnů. Zúčastnit se jí může každý, kdo je starší 6 let (včetně). Jedná se tedy o atrakci vhodnou pro téměř všechny věkové kategorie. Kamarádi, rodiny s dětmi, mladí i dospělí, všichni si přijdou na své.

Nedílnou součástí akce Slide Czech ve všech městech samozřejmě bude i bohatý doprovodný program, jenž bude probíhat po celou dobu konání akce. Na místo dorazí také několik vybraných hokejistů klubu HC VERVA Litvínov, kteří se budou přítomným účastníkům podepisovat. V odpoledních hodinách (kolem 15. hodiny) také dorazí člen slavné naganské party, bývalý hokejista a politik Jiří Šlégr.

Více informací o události naleznete na www.slideczech.cz nebo na oficiálním Facebooku.1008slide

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×