Kde se pobavit

Těšte se na úžasné zmenšeniny, v Mostě bude první akce RC modelů

Reklama

Most - První mostecká akce RC modelů, tedy dálkově řízených zmenšenin automobilů, vojenské, záchranářské či stavební techniky, se uskuteční 23. července od 10 hodin na prostranství vedle Prioru u Hospůdky 2.

Hasičská stanice Josefa Hrdličky. Foto: archiv J. H.

Na co se můžete těšit? Určitě na skvělou podívanou. Budete moci pozorovat, jak se po dráze prohání mnoho kamionů různých značek, hasičská technika, celní správa, policie, záchranná služba, osobní auta, zemědělská i vojenská technika a další rádiem řízené (RC) modely. Zatím je přihlášena desítka vystavovatelů, takže určitě uvidíte minimálně stovku aut.

Když se zadíváte na některé fotky, stěží vyobrazená auta rozpoznáte od těch opravdových. Je to i díky měřítkům vozů. Ty jsou vyrobené v poměrech 1:14, 1:16 nebo 1:10. A makety jsou také plně funkční. Světla svítí, auta vydávají zvuky jako opravdová, Silnice s infrastrukturou není nijaká malá záležitost. Modelová vozovka zabere plochu až 10 na 20 metrů.

Akci pořádá mostecký modelář Josef Hrdlička, který připravil i překvapení pro děti, pro které bude na místě i velmi populární malování na obličej.


1. MOSTECKÁ AKCE RC-MODELŮ

  • 23. července 2016
  • Od 10 – 17 hodin
  • V Mostě u Prioru
  • Akci pořádá Josef Hrdlička s podporou OD Prior a Hospůdka 2

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×