Kde se pobavit

Otevřeno pokračuje černým divadlem i stand up comedy Ondřeje Sokola

Reklama

Chomutov – V Chomutově pokračuje multižánrový festival Otevřeno. Od úterý 7. června do čtvrtka 9. června můžete v divadle a Kulisárně navštívit několik dalších zajímavých představeních – od originálního černého divadla až po stand – up comedy Ondřeje Sokola.

Ondřej Sokol. Foto: www.otevreno-chomutov.cz

Městské divadlo - 7. června

Deja vu - černé divadlo
Nové pojetí originálního černého divadla se vážně i nevážně i zabývá soudobým životním stylem. Ukazuje, jak moderní komunikační technologie řídí lidské osudy. Vykresluje lidský život humorně, poeticky a pravdivě beze slov pouze pomocí výtvarných prvků černého divadla, tance, pantomimy a hudby. Jediné černé divadlo v Praze, které vám částečně prozradí vás čeká krátká ukázka techniky černého divadla. . Můžete se tak na chvilku i vy stát hercem přímo na jevišti od 20.00 hodin.

Kulisárna - 8. června

Kieslowski
Kieslowski je hudební projekt dvou zajímavých muzikantských osobností, Davida Pomahače alias DKP (působil v kapelách Bez peří či Houpací koně) a pianistky a zpěvačky Marie Kieslowski. Jejich hudba, kterou sami označují jako urban folk, vychází z akustického zvuku kytary, piana a kontrastu dvou barevně výrazných hlasů. Během šesti let, v nichž vydali tři alba, se postupně zvukově rozrostla, zejména na zatím posledním z roku 2014, které produkoval Jan P. Muchow. Duo Kieslowski - to jsou upřímné silné texty, originální aranže a zajímavá kombinace mužského a ženského hlasu. Sami se můžete přesvědčit od 20.00 hodin.

Zero – Teatr novogo fronta
Nic, nic a najednou uprostřed ničeho se objeví něco. S menším či větším přičiněním, vlastním i cizím, to neustále roste a roste. Jenomže kam? Je to vlastně smutné, ale klaun se směje. Nová pouliční inscenace Iriny Andreevy je humorným zobrazením lidských slabostí v průběhu času. Nejsme nic, jenom pohybující se skládačka lidských hříchů. „Zastavte vesmír, chceme vystoupit!“ - před Městským divadlem v Chomutově od 21.30 hodin.

Městské divadlo - 9. června

Celebrity – stand up comedy
Nečekaný pohled do soukromí Ondřeje Sokola a téměř všech umělců v České republice od 19 hodin v Městském divadle v Chomutově. „...stand up je disciplína, kde je člověk sám za sebe, a tím pádem je to něco mezi románem na jevišti, epickým vyprávěním, a zvláštním, odlehčeným hraním...“ Ondřej Sokol.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×