Kde se pobavit

O víkendu proběhne akce Mezihořský vršek 2015

Reklama

Mezihoří, Blatno - O víkendu proběhne v areálu TJ Mezihoří (obec Blatno) druhý ročník závodu Mezihořský vršek. Na své si tak přijdou sportovci z řad běžců i cyklistů, stejně tak jako návštěvníci prahnoucí po adrenalinu nebo dobré hudbě.


Foto: Skicross Team Chomutov‎

Od 8:30 do 10:00 proběhne registrace běžců a cyklistů
V 10 hodin odstartuje Běh Cross Country půlmaraton 21km, 10,5 km
Ve 13:00 MTB maraton - 52km, 35km
Od sedmnácté hodiny pak proběhne hudební festival, na které vystoupí Fertilizer, Kobra 11, Days of our Lives, DJ Elvis a DJ Ichbindubist. Také se poběží dětské kategorie.
V neděli je pak na pořadu kombinační závod Král Mezihoří.

Nedělní závod XCDownhill se již chystá. Přehledná široká trat' bude designovana do oldschool DH stylu let 1990, kdy se downhill teprve rodil.
Sobotní závodníci, kteří budou bojovat i o nedělní body do celkového pořadí Krále/Královny Mezihoří se nemají čeho bát i když na trati spolupracuje Gaspi. žádné pasti na medvědy a hnátolamy NEBUDOU!!!
Délka tratě XCD bude zhruba 2,5km, povede převážně přes otevřenné louky a remízky s dojezdem po modré sjezdovce místního ski areálu, označena bude po obou stranách (mlíkem) v šíři 4m.

Další informace, propozice, rozpis tratí a přihlášky naleznete zde.

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×