Kde se pobavit

Ve Spořicích proběhne již XI. ročník Memoriálu Slávy Fiska

Reklama

Spořice – Sbor dobrovolných hasičů Spořice, ve spolupráci s obcí Spořice pořádá dne 5.9. 2015 od 9:00 hodin XI. Ročník memoriálu Slávy Fiska – Soutěž v útoku hasičských družstev.


foto: Hasiči Spořice

Soutěž začíná prezentací družstev v hasičské zbrojnici v 09:00 hodin. Nástup družstev v 09:30 hodin.

Od 10:00 hodin spanilá jízda obcí, při které se předvedou hasičské vozy soutěžících družstev. Od 10:30 hodin proběhne samotné zahájení soutěže družstev v požárním útoku s bojovým rozvinutím hadicového vedení od zásahového vozu CAS.

Pravidla soutěže:
Družstvo v počtu 1+3 ustrojené do zásahového obleku ( těžký oblek, přilba, rukavice, těžká zásahová obuv) po startu vybíhá k zásahovému vozu CAS, zaparkovanému ve výjezdových vratech hasičské zbrojnice a provede výjezd směrem k simulovanému požáru ke koupališti. Po příjezdu na místo jednotka provede ustavení CAS na předem určeném místě a bojové rozvinutí hadicového vedení ( 2 x B, rozdělovač, 2 x C na dva útočné proudy) a provede sražení barelu proudem vody.

Na místě je zajištěno občerstvení pouze pro závodníky, takže svačinu sebou. O zábavu bude postaráno, čili si stačí ke svačině přibalit na cestu dobrou náladu a přijít se podívat na klání.

Doporučené články

Sport

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Závodnice oddílu moderní gymnastky SC 80 Chomutov si ani mimo sezónu nedopřávají žádný zimní spánek. Po nadmíru úspěšném loňském roce, kdy v závodech pro jednotlivkyně vybojovaly 76 medailí a ve společných skladbách ještě přidaly dalších 36 cenných kovů, se do tréninků pustily hned 2. ledna. Za přísným tréninkovým režimem stojí nejen láska ke sportu, ale také změny pravidel v novém olympijském cyklu.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×