Kde se pobavit

Ve Spořicích proběhne již XI. ročník Memoriálu Slávy Fiska

Reklama

Spořice – Sbor dobrovolných hasičů Spořice, ve spolupráci s obcí Spořice pořádá dne 5.9. 2015 od 9:00 hodin XI. Ročník memoriálu Slávy Fiska – Soutěž v útoku hasičských družstev.


foto: Hasiči Spořice

Soutěž začíná prezentací družstev v hasičské zbrojnici v 09:00 hodin. Nástup družstev v 09:30 hodin.

Od 10:00 hodin spanilá jízda obcí, při které se předvedou hasičské vozy soutěžících družstev. Od 10:30 hodin proběhne samotné zahájení soutěže družstev v požárním útoku s bojovým rozvinutím hadicového vedení od zásahového vozu CAS.

Pravidla soutěže:
Družstvo v počtu 1+3 ustrojené do zásahového obleku ( těžký oblek, přilba, rukavice, těžká zásahová obuv) po startu vybíhá k zásahovému vozu CAS, zaparkovanému ve výjezdových vratech hasičské zbrojnice a provede výjezd směrem k simulovanému požáru ke koupališti. Po příjezdu na místo jednotka provede ustavení CAS na předem určeném místě a bojové rozvinutí hadicového vedení ( 2 x B, rozdělovač, 2 x C na dva útočné proudy) a provede sražení barelu proudem vody.

Na místě je zajištěno občerstvení pouze pro závodníky, takže svačinu sebou. O zábavu bude postaráno, čili si stačí ke svačině přibalit na cestu dobrou náladu a přijít se podívat na klání.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×