Kde se pobavit

Pestrý program pro děti v průmyslové zóně Triangle

Reklama

 

Žatecko - V sobotu 11.7. se můžete těšit na Family day od společnosti Yanfeng v areálu průmyslové zóny Triangle. Akce plná soutěží a pestrého programu začíná ve 13.00 hodin. Děti se budou moci vyřádit na skákacím hradu, v happy boxu, pralesním dobrodružství nebo se zúčastnit malováním na obličej.

 

Rozhodně si nenechte ujít prohlídku výroby v průběhu dne, bublinkovou školku a čínského lva. Hlavní hvězda dne je finalistka 3. řady Superstar Bára Zemanová.

Program:
13:00 - Soutěž pro nejmenší, kapela k tanci a poslechu
14:00 - Wushu, čínské bojové umění
14:15 - Dětská disco a soutěže, talent show
15:00 - Čínský lev
15:15 - DJ a soutěže, kapela k tanci a poslechu
16:00 - Wushu, čínské bojové umění
16:15 - Bublinková školka
16:45 - DJ a soutěže, kapela k tanci a poslechu
17:00 - Čínský lev
17:30 - Bára Zemanová, finalistka 3. Superstar
18:30 - Kapela k tanci a poslechu
20:00 - Konec akce

14:00 - 17:00 – Prohlídky výroby

Doprava:
Autem:
Silnice R7 Praha - Louny - Chomutov - SRN (Praha 60 km)
Silnice II/250 Staňkovice - Žatec
Silnice I/27 Most - Žatec - Plzeň

Autobusové spojení:
Autobusová linka č. 703 Třebívlice-Děčany-Louny-Velemyšleves,, Triangle-sever
Autobusová linka č. 731 Žatec-Staňkovice,, Triangle-jih
Autobusová linka č. 529 Litvínov-Staňkovice,, Triangle-jih
Autobusová linka č. 565 Chomutov-Jirkov-Most navazující na linku č. 570 na autobusovém nádraží Chomutov
Autobusová linka č. 570 Chomutov-Staňkovice

Vlakové spojení:
Projektovaná vlečka z areálu Triangle do stanice ČD Postoloprty - 8 km
Napojení na železniční trasy směr Most - Cheb - Schirding - Nürnberg nebo Most - Ústí n/L. - Praha - Vídeň nebo Most - Ústí n/L. - Dresden - Berlin
Nejbližší železniční stanice:
stanice ČD Žiželice - 3 km
stanice ČD Žatec - 5 km
nádraží Postoloprty - 8 km

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×