Kde se pobavit

Pestrý program pro děti v průmyslové zóně Triangle

Reklama

 

Žatecko - V sobotu 11.7. se můžete těšit na Family day od společnosti Yanfeng v areálu průmyslové zóny Triangle. Akce plná soutěží a pestrého programu začíná ve 13.00 hodin. Děti se budou moci vyřádit na skákacím hradu, v happy boxu, pralesním dobrodružství nebo se zúčastnit malováním na obličej.

 

Rozhodně si nenechte ujít prohlídku výroby v průběhu dne, bublinkovou školku a čínského lva. Hlavní hvězda dne je finalistka 3. řady Superstar Bára Zemanová.

Program:
13:00 - Soutěž pro nejmenší, kapela k tanci a poslechu
14:00 - Wushu, čínské bojové umění
14:15 - Dětská disco a soutěže, talent show
15:00 - Čínský lev
15:15 - DJ a soutěže, kapela k tanci a poslechu
16:00 - Wushu, čínské bojové umění
16:15 - Bublinková školka
16:45 - DJ a soutěže, kapela k tanci a poslechu
17:00 - Čínský lev
17:30 - Bára Zemanová, finalistka 3. Superstar
18:30 - Kapela k tanci a poslechu
20:00 - Konec akce

14:00 - 17:00 – Prohlídky výroby

Doprava:
Autem:
Silnice R7 Praha - Louny - Chomutov - SRN (Praha 60 km)
Silnice II/250 Staňkovice - Žatec
Silnice I/27 Most - Žatec - Plzeň

Autobusové spojení:
Autobusová linka č. 703 Třebívlice-Děčany-Louny-Velemyšleves,, Triangle-sever
Autobusová linka č. 731 Žatec-Staňkovice,, Triangle-jih
Autobusová linka č. 529 Litvínov-Staňkovice,, Triangle-jih
Autobusová linka č. 565 Chomutov-Jirkov-Most navazující na linku č. 570 na autobusovém nádraží Chomutov
Autobusová linka č. 570 Chomutov-Staňkovice

Vlakové spojení:
Projektovaná vlečka z areálu Triangle do stanice ČD Postoloprty - 8 km
Napojení na železniční trasy směr Most - Cheb - Schirding - Nürnberg nebo Most - Ústí n/L. - Praha - Vídeň nebo Most - Ústí n/L. - Dresden - Berlin
Nejbližší železniční stanice:
stanice ČD Žiželice - 3 km
stanice ČD Žatec - 5 km
nádraží Postoloprty - 8 km

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

 • 06. prosinec 2016

  Ústí nad Labem – Provozovatel letecké záchranky v Ústí nad Labem se bude vybírat znovu. Ministerstvo zdravotnictví zrušilo výsledky tendru. Nabídky posoudí nová komise, kterou odsouhlasila vláda.

 • 06. prosinec 2016

  Havraň – V testovacím provozu je zatím závod společnosti Yankee Candle v průmyslové zóně Joseph u Mostu. Čeká se na povolení zkušebního provozu, a teprve poté bude možno začít s ostrou výrobou. Společnost přesto u příležitosti slavnostního otevření nové továrny dovolila novinářům nafotit část provozu. Ne vše ale mohla media zaznamenat.

 • 03. prosinec 2016

  Chomutov - K poslednímu listopadovému dni přijala záchranná stanice v chomutovském zooparku již 308 zvířat. Nejčastěji to byli holubi, ježci, poštolky a rorýsi, ale i bobr nebo zajímavý zpěvný pták králíček ohnivý.

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 06. prosinec 2016

  Společně s objednaným stavebním materiálem dorazí kupujícímu také značné množství europalet. Nastává pak problém, co s nimi. V určitých případech je zpětně odkupuje dodavatel, ale dá se z nich vyrobit také řada nejrůznějších výrobků. Právě k druhému řešení se uchyluje většina lidí, protože převoz europalet do místa výkupny bývá problematický a náklady na převoz často převyšují jejich cenu.

 • 06. prosinec 2016

  Doba adventu je časem, kdy se setkáváme s přáteli nad sklenkou punče, kupujeme dárky pod stromeček a chystáme se na oslavy konce roku. Součástí příprav na nejkrásnější svátky v roce je i zútulňování domácího prostředí a s tím spojený úklid. Jak zařídit, aby pro vás letošní gruntování před Vánocemi nebylo strašákem, ale spíš milou povinností? Přinášíme pět osvědčených tipů.

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×