Kde se pobavit

Odměna za špatné vysvědčení? Ano, ve Sport areálu Klíny a také pro studenty!

Reklama

Klíny - Vedení sportovního areálu v obci Klíny se rozhodlo, že odmění děti, kterým se v letošním školním roce moc nedařilo. Takže jestli Vaše dítko patří mezi ty, kteří nebudou mít zrovna nejlepší vysvědčení, může Vás potěšit skutečnost, že díky špatnému vysvědčení může získat na Klínech slevu na všechny víkendové sportovní aktivity. Čím horší vysvědčení, tím větší sleva, ale zkrátka nepřijdou ani ty chytré děti a stejná nabídka platí i pro studenty středních škol a učilišť.

Ilustrační snímek z jízdy na terénních koloběžkách na Klínech. Foto: Oldřich Hájek

„Za vysvědčení, na kterém bude nejhorší známka jednička, tudíž samé jedničky, bude sleva 10% na všechny sportovní aktivity v našem areálu. Ale za dvojku už žák nebo student získá slevu 20%, za trojku 30%, za čtyřku 40% a za pětku 50%. Naším cílem není podporovat děti a studenty ke špatným školním výsledkům, ale umožnit jim odreagovat se pomocí sportu. Navíc se většinou odměňují ty chytré děti a my jsme se rozhodli pro opak a trochu atmosféru kolem vysvědčení odlehčit," uvedl Josef Dlouhý, jednatel Sport areálu Klíny.

Přijeďte tedy tento víkend do Sport areálu Klíny, nezapomeňte vzít s sebou vysvědčení a užijte si například jízdu na sjezdovém kole, jízdu na koloběžce, svezte se lanovkou, využijte lezení na lanové stěně nebo v lanovém parku, vše se slevou.

Doporučené články

Sport

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Závodnice oddílu moderní gymnastky SC 80 Chomutov si ani mimo sezónu nedopřávají žádný zimní spánek. Po nadmíru úspěšném loňském roce, kdy v závodech pro jednotlivkyně vybojovaly 76 medailí a ve společných skladbách ještě přidaly dalších 36 cenných kovů, se do tréninků pustily hned 2. ledna. Za přísným tréninkovým režimem stojí nejen láska ke sportu, ale také změny pravidel v novém olympijském cyklu.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.

 • 05. únor 2017

  Chomutov - Modelka, spisovatelka a ředitelka nadačního fondu Veronika Kašáková si plní svůj další sen a opět myslí na děti z dětských domovů. Díky tomuto kroku si bude moci svůj sen realizovat také padesát dětí vyrůstajících bez rodin a dalších osmnáct dětí pozná, jak jsou krásné.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×