Kde se pobavit

Odměna za špatné vysvědčení? Ano, ve Sport areálu Klíny a také pro studenty!

Reklama

Klíny - Vedení sportovního areálu v obci Klíny se rozhodlo, že odmění děti, kterým se v letošním školním roce moc nedařilo. Takže jestli Vaše dítko patří mezi ty, kteří nebudou mít zrovna nejlepší vysvědčení, může Vás potěšit skutečnost, že díky špatnému vysvědčení může získat na Klínech slevu na všechny víkendové sportovní aktivity. Čím horší vysvědčení, tím větší sleva, ale zkrátka nepřijdou ani ty chytré děti a stejná nabídka platí i pro studenty středních škol a učilišť.

Ilustrační snímek z jízdy na terénních koloběžkách na Klínech. Foto: Oldřich Hájek

„Za vysvědčení, na kterém bude nejhorší známka jednička, tudíž samé jedničky, bude sleva 10% na všechny sportovní aktivity v našem areálu. Ale za dvojku už žák nebo student získá slevu 20%, za trojku 30%, za čtyřku 40% a za pětku 50%. Naším cílem není podporovat děti a studenty ke špatným školním výsledkům, ale umožnit jim odreagovat se pomocí sportu. Navíc se většinou odměňují ty chytré děti a my jsme se rozhodli pro opak a trochu atmosféru kolem vysvědčení odlehčit," uvedl Josef Dlouhý, jednatel Sport areálu Klíny.

Přijeďte tedy tento víkend do Sport areálu Klíny, nezapomeňte vzít s sebou vysvědčení a užijte si například jízdu na sjezdovém kole, jízdu na koloběžce, svezte se lanovkou, využijte lezení na lanové stěně nebo v lanovém parku, vše se slevou.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×