Kde se pobavit

SOUTĚŽ: Ruda z Ostravy, Lukáš Pavlásek, Miloš Knor. Do Klášterce zavítají Komici s.r.o., máme pro vás šest lístků

Reklama

Klášterec nad Ohří – Trojice, kterou ani netřeba moc představovat. Na televizních obrazovkách se pánové Pavlásek, Knor a Kavalčík (Ruda z Ostravy) objevují s železnou pravidelností (Na stojáka, Vtip za stovku), se svým celovečerním stand up vystoupením pak vyprodávají kluby a divadelní sály v celé republice. Nyní přijíždějí do Klášterce nad Ohří a my pro tři z vás máme po dvou lístcích.

Lukáš Pavlásek

V mládí se chtěl dle svých slov stát neurochirurgem, cestovatelem nebo letcem ve Spitfiru v bitvě o Británii, později koketoval s myšlenkou být Johnem Lennonem nebo Jimem Morrisonem. Profesionálním komikem se rodák z Humpolce stal v roce 2005, kdy se přihlásil do pro něj úspěšného konkurzu pořadu Na stojáka. Zcela nezapomenutelná je jeho role „tydýta" v reklamách pro jednoho tuzemského telefonního operátora.

Miloš Knor

Ani druhý z představitelů není v oboru „komik" žádným nováčkem. V pořadu Na Stojáka debutoval v roce 2007, tehdy se zde prezentoval povídkou Poprvé. O rok později zakládá uměleckou agenturu Komici s.r.o., premiéru měla v Českých Budějovicích. Postupem času se z Miloše Knora stal mimo jiné i vyhledávaný moderátor, málo se také ví, že například spolupracoval na všech dílech Česko Slovensko má talent.

Ruda z Ostravy

Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy se do povědomí veřejnosti dostal v pořadech X Factor a Na stojáka. V mediálních vodách se ale pohybuje již od svých osmnácti let, kdy začal moderovat v rádiu. Co se herecké kariéry týká, účinkoval v muzikálech Dracula, Evita, Hamlet a Cikáni jdou do nebe. Na hudební scéně se proslavil hlavně klipem Markéta, parodujícím oscarový hit Falling Slowly od Glena Hansarda a Markéty Irglové, později natočil další „pecku" Ostrava (Empire State of Mind od Jay-Z a Alicii Keys). Nyní ho televizní diváci mohou vídat jako hudební doprovod v pořadu Vtip za stovku.

Kdy, kde, za kolik

Na vystoupení „Komiků", tedy Lukáše Pavláska, Miloše Knora a Rudy z Ostravy se můžete do Kulturního domu v Klášterci nad Ohří vypravit v úterý 12. května, začátek je naplánován na 19.30 hodin. Za vstup zaplatíte 250 korun dospělí, 220 děti, 150 pak členové Klubu mladého diváka.

Soutěž o 3x2 lístky

Jak jsme v úvodu uvedli, i tentokrát jsme pro tři z vás připravili po dvou vstupenkách. Pravidla, podle kterých hrajeme, jsou již známá, přesto je znovu zopakujeme. Odpovězte správně na soutěžní otázku, odpověď nám posílejte na redakční poštu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (do mailu nezapomeňte uvést své telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat) a pak již stačí čekat, zda se na vás usměje štěstí. Uzávěrka soutěže bude v pondělí 11. května v 12.00 hodin přesně. (Upozornění: Odpovědi bez telefonního kontaktu nebudou do soutěže zařazeny, v případě, že se nebudeme moci dovolat, losujeme dalšího výherce.)

Soutěžní otázka: Jakou roli ztvárnil Ruda z Ostravy v muzikálu „Cikáni jdou do nebe"?

pavlásek 75

 Foto: ALL IN CONCERTS / zdroj www.lukaspavlasek.cz

knor 75

Foto: zdroj www.milosknor.cz

ruda 75

Foto: zdroj www.rudazostravy.cz

Doporučené články

Sport

 • 28. listopad 2016

  Ústecký kraj - Jezdci závodů do vrchu se letos naposledy setkali. V sobotu 26. listopadu proběhlo v mostecké Carbonia aréně vyhlášení sezony Triola Cup 2016. Jezdci měli ještě naposledy možnost změřit své schopnosti za volantem, tentokrát na motokárách.

 • 26. listopad 2016

  Most - Volné jízdy vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu pro veřejnost The Most Winter Challenge pokračují dvěma termíny v prosinci.

 • 24. listopad 2016

  Chomutov - Hlavní cíl letošní zimní sezony – splnění limitu na seniorské mistrovství světa – se Tomášovi Frantovi nakonec podařilo splnit. V rakouském Grazu zaplaval 200 metrů znak za 1:53,69 a splnil dokonce ten přísnější limit, který mu zajišťuje letenku do kanadského Windsoru na mistrovství světa. Na to se vydá společně se stálicí české výpravy Simonou Baumrtovou, která úspěšně otestovala formu na Českém poháru v Brně.

Kauzy a témata

Reklama

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 09. listopad 2016

  Klášterec nad Ohří – Zámek Klášterec nad Ohří, bude mít ve čtvrtek 10. listopadu z technických důvodů zavřeno. Otevřen je jinak celoročně, přístupný veřejnosti není pouze dva týdny na přelomu roku.  

 • 06. listopad 2016

  Praha - Pokud přemýšlíte nad nákupem vánočních dárků, ale nechcete se tlačit v českých obchodních centrech, vyjeďte si za nákupy do ciziny. V Německu, Polsku, Londýně nebo exotické Dubaji nakoupíte výhodně všechny druhy zboží. Čas si navíc můžete zpestřit návštěvou tradičních vánočních trhů, procházkami po městě i prohlídkou světově unikátních obchodních center.

 • 05. listopad 2016

  Drážďany – Milovníci bruslení se mohou pokoušet o nejrůznější piruety či volné jízdy až do 27. listopadu na umělé ledové ploše na netradičním místě: V západním křídle terminálu drážďanského letiště.

 • 03. listopad 2016

  Teplice – V Jízdárně teplického zámku je od úterý 1. listopadu do neděle 6. listopadu vystavena replika Svatováclavské koruny. Koruna bude k vidění v rámci výstavy Severozápadní Čechy za vlády Lucemburků. Na sobotu 5. listopadu připravilo teplické muzeum dokonce komentované prohlídky Svatováclavské koruny.

 • 31. říjen 2016

  Chomutovsko – Lesy České republiky předaly veřejnosti nově vytvořenou stezku Velký Špičák.

Zajímavosti

 • 03. prosinec 2016

  Ústecký kraj - Veterináři bijí na poplach! Na český trh se z Německa dostalo několik desítek kilogramů solených sušených ryb druhu plotice obecná, u nichž je podezření na obsah nebezpečného jedu botulotoxinu. Inspektoři Státní veterinární správy informaci od německých dozorových orgánů obdrželi prostřednictvím systému rychlého varování "RASFF."

 • 21. listopad 2016

  Krásné Březno - Samice nosorožce tuponosého Zamba oslavila v sobotu 19. listopadu své šestačtyřicáté narozeniny. Do Ústí nad Labem dorazila přesně před 36 lety.

 • 18. listopad 2016

  Ústecký kraj - Celkem 239 výpůjček zaznamenaly České dráhy v půjčovnách kol v Ústeckém kraji. Je to o 147 více než v loňské premiérové sezóně. Cyklopůjčovny byly otevřené od 1. dubna do 31. října 2016, a to ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice a Ústí nad Labem hlavní nádraží. Kola bylo možné vracet i v Roudnici nad Labem.

 • 16. listopad 2016

  Litoměřice - Litoměřická porodnice nově nabízí dva způsoby, kterými si mohou rodičky ulevit od porodních bolestí. Jde o již déle praktikovanou epidurální analgezii a nově také o podání entonoxu, někdy známého jako „rajský plyn“.

 • 14. listopad 2016

  ČR - V pondělí 14. listopadu 2016 nastal největší úplněk za posledních 68 let. Měsíc v úplňku dosáhne na obloze rekordního průměru a jasu - bude o 14 % větší ve svém průměru a o 30 % jasnější. Poslední takový měsíční superúplněk nastal 26. ledna 1948 a další takový nastane až 25. listopadu 2034. Poměrně velký superúplněk máme ale v paměti z roku 2011.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×