Kde se pobavit

SOUTĚŽ: Ruda z Ostravy, Lukáš Pavlásek, Miloš Knor. Do Klášterce zavítají Komici s.r.o., máme pro vás šest lístků

Reklama

Klášterec nad Ohří – Trojice, kterou ani netřeba moc představovat. Na televizních obrazovkách se pánové Pavlásek, Knor a Kavalčík (Ruda z Ostravy) objevují s železnou pravidelností (Na stojáka, Vtip za stovku), se svým celovečerním stand up vystoupením pak vyprodávají kluby a divadelní sály v celé republice. Nyní přijíždějí do Klášterce nad Ohří a my pro tři z vás máme po dvou lístcích.

Lukáš Pavlásek

V mládí se chtěl dle svých slov stát neurochirurgem, cestovatelem nebo letcem ve Spitfiru v bitvě o Británii, později koketoval s myšlenkou být Johnem Lennonem nebo Jimem Morrisonem. Profesionálním komikem se rodák z Humpolce stal v roce 2005, kdy se přihlásil do pro něj úspěšného konkurzu pořadu Na stojáka. Zcela nezapomenutelná je jeho role „tydýta" v reklamách pro jednoho tuzemského telefonního operátora.

Miloš Knor

Ani druhý z představitelů není v oboru „komik" žádným nováčkem. V pořadu Na Stojáka debutoval v roce 2007, tehdy se zde prezentoval povídkou Poprvé. O rok později zakládá uměleckou agenturu Komici s.r.o., premiéru měla v Českých Budějovicích. Postupem času se z Miloše Knora stal mimo jiné i vyhledávaný moderátor, málo se také ví, že například spolupracoval na všech dílech Česko Slovensko má talent.

Ruda z Ostravy

Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy se do povědomí veřejnosti dostal v pořadech X Factor a Na stojáka. V mediálních vodách se ale pohybuje již od svých osmnácti let, kdy začal moderovat v rádiu. Co se herecké kariéry týká, účinkoval v muzikálech Dracula, Evita, Hamlet a Cikáni jdou do nebe. Na hudební scéně se proslavil hlavně klipem Markéta, parodujícím oscarový hit Falling Slowly od Glena Hansarda a Markéty Irglové, později natočil další „pecku" Ostrava (Empire State of Mind od Jay-Z a Alicii Keys). Nyní ho televizní diváci mohou vídat jako hudební doprovod v pořadu Vtip za stovku.

Kdy, kde, za kolik

Na vystoupení „Komiků", tedy Lukáše Pavláska, Miloše Knora a Rudy z Ostravy se můžete do Kulturního domu v Klášterci nad Ohří vypravit v úterý 12. května, začátek je naplánován na 19.30 hodin. Za vstup zaplatíte 250 korun dospělí, 220 děti, 150 pak členové Klubu mladého diváka.

Soutěž o 3x2 lístky

Jak jsme v úvodu uvedli, i tentokrát jsme pro tři z vás připravili po dvou vstupenkách. Pravidla, podle kterých hrajeme, jsou již známá, přesto je znovu zopakujeme. Odpovězte správně na soutěžní otázku, odpověď nám posílejte na redakční poštu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (do mailu nezapomeňte uvést své telefonní číslo, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat) a pak již stačí čekat, zda se na vás usměje štěstí. Uzávěrka soutěže bude v pondělí 11. května v 12.00 hodin přesně. (Upozornění: Odpovědi bez telefonního kontaktu nebudou do soutěže zařazeny, v případě, že se nebudeme moci dovolat, losujeme dalšího výherce.)

Soutěžní otázka: Jakou roli ztvárnil Ruda z Ostravy v muzikálu „Cikáni jdou do nebe"?

pavlásek 75

 Foto: ALL IN CONCERTS / zdroj www.lukaspavlasek.cz

knor 75

Foto: zdroj www.milosknor.cz

ruda 75

Foto: zdroj www.rudazostravy.cz

Doporučené články

Sport

 • 23. únor 2017

  Ústecký kraj - Květnové Mistrovství Evropy ve veslování, srpnové Mistrovství světa v kanoistice, půlmaraton či přátelské utkání českého fotbalového týmu, to jsou asi ty nejvýznamnější sportovní události tohoto roku konané v Ústeckém kraji.

 • 16. únor 2017

  Most - Nabídku otestovat závodní vozy na zhruba dvoukilometrovém okruhu s asfaltovým a šotolinovým povrchem v areálu mosteckého autodromu využijí první rallyové týmy už v sobotu 11. března. „O prověření techniky před sezonou projevilo zájem více než deset posádek včetně rodinného týmu Břetislava Engeho. Další se ještě mohou hlásit,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti Autodromu Most Jakub Krafek.

 • 14. únor 2017

  Chomutov - Tým Chabrmotorsport se vzhledem k rozšíření týmu rozhodl doplnit své řady o mechaniky - pomocníky, kteří by se podíleli na přípravě formulí.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • 25. únor 2017

  Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Litoměřice a Děčín se v tomto pořadí staly v letošním roce nejpřívětivějšími městy pro podnikání. V rámci devátého ročníku stejnojmenného srovnávacího výzkumu Město pro byznys získaly nejvíc bodových ocenění. Ocenění převzali představitelé měst při setkání Svazu měst a obcí na krajském úřadu Ústeckého kraje.

 • 18. únor 2017

  Březno u Chomutova - Ve čtvrtek 16. února 2017 se sešly březenské ženy v místním infocentru na kurzu patchworku.

 • 17. únor 2017

  Bílina - Bílinský přírodní léčivý pramen lidé znají a pijí již stovky let. Ve středověku si lidé nabírali přímo v jezírku či v tůňce vyjímečnou vodu, která vyvěrala na povrch. Byla čistá, lahodné chuti a plná příjemných osvěžujících bublinek kysličníku, které vodě daly příjmení: kyselka. Dodnes je v Bílině stáčena z původního místa, tak jak ji vydaly zemské hlubiny. Podívejme se trochu více na historii stáčení.

 • 17. únor 2017

  Ústecký kraj - Před pěti lety si zkušený realitní makléř Radek Molík založil vlastní firmu. Základy postavil na svých dosavadních úspěších a filozofii, že to, co dělá konkurence, on zvládne za třetinové ceny. S masivní reklamou, jíž vévodí výrazná růžová, a doporučeními od spokojených zákazníků se úspěch dostavil brzy. Molík reality si nyní nadělí novou kancelář v Teplicích.

 • 09. únor 2017

  Ústecký kraj - Rok 2016 byl pro Ústecký kraj opět velmi úspěšný hlavně v cestovním ruchu. Nejen, že se daří udržet si neustále se zvyšující trend návštěvnosti památek, přírodních scenérií i kulturních zařízení, ale vyšší počty turistů hlásí i hotely. Oproti roku 2015 u nás přespalo o 10,6 % více turistů a to ať už těch zahraničních nebo tuzemských. V celé republice je to přitom jen 5,4%.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×