Kde se pobavit

CV Fest přivítá osm kapel různých žánrů, odstartuje v sobotu 30. července

Vrskmaň - Poslední červencovou sobotu se uskuteční ve Vrskmani u Chomutova, 3. ročník Multižánrového festivalu CV fest. Čeká vás vystoupení osmi kapel různých forem.

Těšte se, Císařský den v Kadani bude poslední prázdninový víkend. Tady je program

Kadaň - Již 24. ročník tradiční historické slavnosti je zde už za měsíc! Přijďte si připomenout návštěvu římského císaře a českého krále Karla IV. v Kadani v roce 1367!

V Kadani chystají společný piknik. Přijdete na Restaurant Day?

Kadaň - Kulturní zařízení Kadaň připravují 20. srpna od 16 hodin zkušební nultý ročník zajímavé akce, ke které se připojují lidé na celém světě: Restaurant Day. Co si pod tím představit?

Letní pohoda v rytmu country: Fesťáček letňáček

Chomuov - Stejně jako v minulých letech, i letos ve druhé půlce července se mohou příznivci country a folku těšit na pohodovou akci, Fesťáček letňáček.

Klasická pohádka v neklasickém prostředí: Koblížek v letním kině

Chomutov - Na malé příznivce divadelních pohádek nezapomínají v Chomutově ani přes prázdniny, jen přizpůsobili prostředí kalendáři.

Tuneři chystají dvoudenní sraz na letišti v Březně u Chomutova

Březno u Chomutova - Na letišti v Březně u Chomutova se koná dvoudenní letní tuning sraz. Začíná v sobotu 23. července od 10 hodin, pokračuje do neděle do 12. hodiny.

Těšte se na úžasné zmenšeniny, v Mostě bude první akce RC modelů

Most - První mostecká akce RC modelů, tedy dálkově řízených zmenšenin automobilů, vojenské, záchranářské či stavební techniky, se uskuteční 23. července od 10 hodin na prostranství vedle Prioru u Hospůdky 2.

Originální akce v Klášterci: Na hradě Lestkov se bude vyvolávat duch upáleného Jana Husa

Klášterec nad Ohří – Ještě nemáte plány na druhý červencový státní svátek? V Klášterci nad Ohří můžete Den upálení Mistra Jana Husa oslavit opravdu stylově – putováním za duchem Jana Husa na Lestkov.

Doporučené články

Sport

 • e-chomutovsko
  29. červenec 2016

  Chomutov – Fanoušci chomutovského ledního hokeje se konečně dočkali. Po několika měsících volna otevře SD Aréna opět své brány a Piráti zapíší první výsledek nové sezony. Na úvod přípravy je čeká soupeř slavného jména, po roce se v Chomutově představí účastník ruské KHL soutěže, Avangard Omsk.

 • 28. červenec 2016

  Ústecký kraj - Na silnicích v okolí Loun, Mostu, v Českém středohoří či v Podlesí můžete nyní potkat trénovat jezdce kontinentálního Aisan Racing teamu. Ten je složený výhradně z japonských závodníků. Do Česka přijeli na soustředění.

 • 23. červenec 2016

  Louny – Japonský závodní cyklistický tým, který zastupuje jednoho z předních výrobců dílů pro automobilový průmysl a společnost provozující jednu z továren také v Lounech – Aisan Industry – přijel na soustředění do Česka. Nedlouho po svém příletu se seznámili závodníci Aisan Racing team s městem Louny a potkali se s jeho vedením. Po aklimatizaci začnou trénovat, v pondělí vyjedou společně s místními cyklisty.

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

 • e-chomutovsko
  29. červenec 2016

  Kadaň – Itálie zavítala do královského města. Kadaňský Domov pro seniory se na jeden celý den převlékl do barev italské trikolory, budovu provoněla pizza a také aktivity cílily směrem jihoevropským. Vše vyvrcholilo Benátským festivalem a překvapením pro klienty, pozvání přijali svůdný Drupi s Hanou Zagorovou, Petr Rezek a pěvecká dvojice let devadesátých Al Bano & Romina Power. Celý tematický den pak uzavřela filmová klasika, jak jinak než italská, snímek Jestli se rozlobíme, budeme zlí.

 • 29. červenec 2016

  Krásné Březno – Chovatelé ústecké zoo se od čtvrtečního rána snaží odchytit papouška, který uletěl z voliéry u pavilonu exotária. Po samici ary zelenokřídlého pátraly na sociálních sítích stovky lidí. Neposlušný opeřenec se nakonec vrátil do zoo sám, ale v kleci není. Svoboda se mu zalíbila.

 • 24. červenec 2016

  Litvínov - Jiří Šlégr není jen držitelem nejslavnějších hokejových trofejí na světě, je také zdatný kuchař. Podívejte se na přípravu jeho poledního menu v litvínovské restauraci Sokolovna.

 • 17. červenec 2016

  Praha – Žádné kolony, žádné zdržení, osmihodinová cesta přes noc, kdy se v klidu můžete vyspat. A auto se veze s vámi. Tak vypadá cestování mezi Prahou a letos velmi oblíbenou turistickou destinací – Popradem a Vysokými Tatrami – pomocí autovlaků. České dráhy zaznamenávající rostoucí zájem o tento způsob dopravy.

 • 15. červenec 2016

  Ústecký kraj - Soutěž o zajímavé ceny, určená pro amatérské i profesionální fotografy, s tématem „Proč mám rád Ústecký kraj", odstartovala v uplynulých dnech v rámci projektu 15 let Ústeckého kraje. Až do 15. srpna mohou zájemci o účast zachytit svým fotoaparátem vše, co je v regionu zaujalo a co se v kraji změnilo za uplynulých 15 let.


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×