Kde se pobavit

Kadaň pořádá lyžařské zájezdy na Boží Dar, autobus staví i v Klášterci

Kadaň/Klášterec - Město Kadaň pořádá pro všechny milovníky zimních sportů autobusové zájezdy na Boží Dar. Autobus jede i přes Klášterec nad Ohří a staví také na Alšovce.

„Babičko, vypravuj“. Ve skanzenu začaly workshopy pro začínající literáty

Chomutov - Sníh se sype ze všech stran, v kamnech praská oheň, na stole voní čaj, křížaly a teplý perník. Babička dopočítá oka na pletení, přehlédne děti kolem stolu a začíná vyprávět. I když to vypadá jako výlet do díla českých klasiků, jedná se o žhavou současnost.

Kadaňská knihovna oslaví sedmdesát let

Kadaň – Kadaňská knihovna slaví! V úterý 10. ledna uplyne přesně 70 let od jejího založení.

Tři králové v Kadani: To nejsou jen koledníci s kasičkami, ale i svařáček, koncert a divadlo

Kadaň – Do Kadaně dorazí v pátek 6. ledna Tři králové. Udělejte dobrý skutek a přispějte v rámci největší dobrovolnické akce v Čechách do Tříkrálové sbírky. Na Mírovém náměstí bude celé odpoledne doprovodný program.

Do Chomutova dorazí v pátek Tři králové

Chomutov – Do Chomutova přijedou v pátek 6. ledna po roce opět Tři králové. Tradičně budou s celou svojí družinou vyjíždět z Podkrušnohorského zooparku.

Již za několik dní vypukne akce, která bude zajímat všechny adepty na manželství

Most - Manželství je instituce, která tvoří legislativní základ rodiny. Vzniku manželství předchází svatební obřad. Ten může proběhnout velmi jednoduše, třeba jen ve čtyřech na patřičném úřadě, nebo to může být významná událost. Pokud jste pro druhou variantu, bude dobré být na ni připraven. Na trapasy se sice jen tak nezapomíná, ale mnohem příjemnější bude vzpomínat na báječný svatební den. Jak si Den D dobře zorganizovat vám pomůže akce, která se již tradičně koná na mosteckém Benediktu.

Ještě stále nevíte, kam na Silvestra? Přinášíme skvělý tip

Chomutov - Oslavte příchod nového roku v Music XS clubu v Chomutově v pohodové atmosféře s kapelou FLASH DANCE. Toto seskupení vás provede celým večerem. Hrát se budou hity z let minulých z české i světové tvorby.

Puberťačka z Holek je pryč. Teď je tu Claara a vystoupí v Klášterci

Klášterec nad Ohří - Až na plakátovací ploše uvidíte plakát s výrazným nápisem CLAARA, poslechněte svou zvědavost a přistupte blíž. Okamžitě pochopíte že jde o ex zpěvačku Holek s měkkým i, Kláru Kolomazníkovou.

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×