Kam na výlet

Peklo v Chomutově: Ve sklepích se usadili čerti

Reklama

Chomutov - Již několikátým rokem se ve sklepích Galerie Lurago v Chomutově usadí čerti z Pekelných sklepů ve Žluticích a z Muzea čertů v Úštěku. Jistě tak opět dětem zpestří mikulášské a předvánoční období a připomenou, kde končí zlobivé, ale i ty hodné dušičky.

Peklo zde zavládne v období od 29. listopadu do 13. prosince. Audience Lucifer přijímá každou celou hodinu, vždy v 13.00, 14.00, 15.00 a 16.00. Vítání jsou všichni, jednotlivci, rodiny s dětmi, ale i školkové, školní či jiné kolektivy, které si mohou dohodnout prohlídku v dopoledních hodinách po domluvě na tel. čísle 774 101 124.

Během celých dvou týdnů budou navíc probíhat na nedalekém chomutovském náměstí vánoční trhy a související doprovodné akce. Cena za upsání se ďáblu činí 30 Kč pro děti a pro dospělé 50 Kč; pedagogický doprovod má vstup zdarma.

Prohlídka slibuje pobavení i ponaučení jak pro malé, tak i pro velké, proto neváhejte a přijďte si zpříjemnit předvánoční dobu v pohádkovém stylu a užít si trochu čertovské pohody a škádlení, čerti se na Vás již těší!

Doporučené články

Sport

Kauzy a témata

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti


×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×